Üdvözöljük a Napkori Jósika Miklós Német Nemzetiségi Általános Iskola honlapján!

Legfrissebb híreink:

• Hit- és erkölcstan plakát - Görög Katolikus Egyház
  • Beiskolázás a 2020/2021-es tanévre részletes útmutató
  • Tájékoztatás a 2020/2021-es tanév első évfolyamára történő beiratkozásról
    A kötelező felvételt biztosító általános iskola 2020. április 28-ig hivatalból felveszi a körzetébe tartozó azon gyermekeket, aki vonatkozásában nem érkezett jelzés arról, hogy más általános iskola felvette, és erről írásban értesíti a gyermeket nevelő szülőt. A beiratkozáshoz szükséges iratok bemutatására a 2020/2021-es tanév első napján kerül sor.
    Intézményünk beiskolázási körzete Napkor Nagyközség közigazgatási határa.

• KRÉTA rendszer használatával kapcsolatos kérdéseiket, kérjük a napkorsuli@freemail.hu címen tegyék fel. Igyekszünk mihamarabb válaszolni.
  • Intézményünk indokolt esetben (elsősorban, akiknek munkája nélkülözhetetlen, a járvánnyal kapcsolatos feladatok, valamint az egyéb közfeladatok és közellátás biztosításához) biztosítja a tanulók felügyeletét, kizárólag szülői kérésre. A szülői kérést előzőnap 12 óráig kell megtenni a napkorsuli@freemail.hu email címre. Az ügyelet 8-17 óráig tart.